Immortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Immortals

Forum aliance immortals
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Inteligence některejch hráčů:-)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
modroko
Immortal
Immortal
modroko


Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 26. 10. 07
Age : 33
Location : 1:487:6

Inteligence některejch hráčů:-) Empty
PříspěvekPředmět: Inteligence některejch hráčů:-)   Inteligence některejch hráčů:-) Icon_minitime25.12.07 12:19

Hoši potřeboval sem krystali a deuterko a jeden hráč měl obojího dostatek a obrana stála slušně řečeno za velký kulový tak sem poslal útok...utratil sice většinu surovin ale nějaký deuterko sem si přivez ale ten blb poslal proti mě útok moje škody 120k surovin a jeho něco přes 1,5 milionu...tak sem si vytěžil trosky a už mám i krystali..a kov taky ale ten nějak nepotřebuju:-)
Návrat nahoru Goto down
wolverine
Immortal
Immortal
wolverine


Po?et p?ísp?vk? : 157
Join date : 25. 10. 07
Age : 31
Location : 1:301:9

Inteligence některejch hráčů:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence některejch hráčů:-)   Inteligence některejch hráčů:-) Icon_minitime25.12.07 14:52

heh...dobrovolny darce organu no:D
Návrat nahoru Goto down
modroko
Immortal
Immortal
modroko


Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 26. 10. 07
Age : 33
Location : 1:487:6

Inteligence některejch hráčů:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence některejch hráčů:-)   Inteligence některejch hráčů:-) Icon_minitime25.12.07 15:20

Ntj a tedko dopoledne to udělal znova tentokrát měl ztráty jen 400k že ho to baví...jako já mu nadávat nebudu to nééé ale nechce se mi furt číst ty vyhrané bitevní zrpávy a potom si posílat na DF recyklátory:-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Inteligence některejch hráčů:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence některejch hráčů:-)   Inteligence některejch hráčů:-) Icon_minitime25.12.07 20:00

lol! Tak mu napis,at si postaví kolonii ve 4.galce,stálý přísun surovin se vzdycky hodí.. lol!
Návrat nahoru Goto down
modroko
Immortal
Immortal
modroko


Po?et p?ísp?vk? : 130
Join date : 26. 10. 07
Age : 33
Location : 1:487:6

Inteligence některejch hráčů:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence některejch hráčů:-)   Inteligence některejch hráčů:-) Icon_minitime25.12.07 20:35

Tak už sem zjistil důvod psal mi že se mu zejtra maže účet a tak posílal letku do kýblu a eště mi poslal 250k deuterka...takže sem na tom docela vydělal Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Inteligence některejch hráčů:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence některejch hráčů:-)   Inteligence některejch hráčů:-) Icon_minitime29.12.07 15:58

Ma zase kamos poslal 1,5M krystalu a kovu, ptz rusil ucet, kdyz 2x zremizoval s Waczlavem z Elity Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Inteligence některejch hráčů:-) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inteligence některejch hráčů:-)   Inteligence některejch hráčů:-) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Inteligence některejch hráčů:-)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Immortals :: Ostatní :: Pokec-
Přejdi na: